SUME SEERIA ja Tanel Veenre revääriehted

SUME SEERIA ja Tanel Veenre revääriehted

Foto: Tanel Veenre

Tanel Veenre teeb oma seekordsete uustulijatega kummarduse hoopis meestele – valminud on silmipaitav portreede seeria, mille kangelasteks on nii Tanel Veenre Jewellery ehted ning kunstnikule lähedased inimesed. Ning Portailil on au seda ilu täies mahus avaldada!

Alustuseks on see seeria juba ise väga eriline ja väga päris – pildid on sündinud enam kui aasta jooksul (2019 ja 2020 suvedel) Tanel Veenre vanalinna stuudios. Kunstnik palus selge taevaga suveõhtutel oma stuudiosse sõpru, et nendega jäädvustada rinnanõelu.

Kui aga rääkida fotodel olevatest ehetest, siis tuleb tunnistada, et Tanel Veenre pika nõelaga revääriehted on unikaalsed ka maailma mastaabis. Pole just palju kaubamärke, mille valikus oleks sellised vanamoodsalt romantilise disainiga ehted. Taneli kõige esimesed rinnaehteid olid muidugi reväärile kinnitatavad merihobud, kuid hiljem lisandusid ka Voodoo Paradise sümbolid ja Venus merikarbid, kiilid ning Neffi mardikad. “Need väikesed hõbedast märgid sobivad nii meeste kui ka naiste revääre või rinnaesist kaunistama andes tervikule šiki ja romantilise puudutuse. Rinnaehe on kui väike delikaatne detail – silmapilgus revääril,” ütleb Tanel. 

Vaata kogu seeriat allolevas galeriis!

Suurima valiku Tanel Veenre Jewellery ehteid leiab värskelt avatud Embassy of Fashion esindussalongist aadressil Roosikrantsi 15. Samuti on ehted saadaval veebipoes tvj.ee. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid