Oma rütmi leidnud ELLEN RICHARD

Oma rütmi leidnud ELLEN RICHARD

Foto: Kertin Vasser

Jazz on täis kirge ja improvisatsiooni – kõike, mida ühelt õnnestunud suvelt oodata võib. Ka ELLEN RICHARDi uus kollektsioon on leidnud omase rütmi ning ootab Telliskivi Loomelinnaku stuudiopoes publiku kaasahaaravat energiat.

Nagu varasemalt, nii on ka uue kollektsiooni puhul jäänud minimalistliku joonega kodumaine rõivabränd on liistude juurde. Siiski leiab selle suve „kauamängivalt“ uut lähenemist ja järgmise sammu enesekindlat tulekut. Kimonod on asendunud linaste pintsakute ja vihmamantlitega, kleidid on leidnud laiemaid lõikeid, mis omakorda annab rohkem kombineerimisvõimalusi. Värvigamma sobib nii randa kui restorani ning varus on taaskord ka üllatavaid detaile.

„JAZZ kollektsioon on inspireeritud suurlinna mugavusest ja linnalikust  24/7 kestvast graatsiast. Kollektsioonis on tooted, millega süüa kodukohvikus hommikusööki, teha tööd nii kontoris kui pargis, tantsida nii klubis kui festivalil, olles alati valmis järgmiseks olukorraks,“ kirjeldab Ellen Richardi disainer Kristi Pärn kollektsiooni olemust. „Materjalidest oleme jäänud kindlaks paksemale linasele ja õhemale viskoosile, sest n-ö kauamängiv kollektsioon peab olema seljas mugav!“

Vaata uus kollektsioon üle allolevast galeriist!

Olgu lisatud, et fotodelt näeb ka Adrikorn Artefactsi, Crystal Rabbiti ja Piret Loogi esemeid.

ELLEN RCHARDi stuudiopood Telliskivi Loomelinnakus on avatud T-R 11-18 ja L-P 11-17.  

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid