Nostalgiast kantud New Life Studio

Nostalgiast kantud New Life Studio

Foto: Liina Notta

Saame täna taas tuua teieni uudiseid meie oma kodumaiselt moerindelt. Nimelt on ilmavalgust nägemas uus moemärk, mis teeb kummarduse läbimõeldud taaskasutusele ja nostalgiale, kaotamata sealjuures omanäolisust. Saagem tuttavaks – New Life Studio.

„New Life Studio on ehk rohkem isegi loominguline kollektiiv kui rõivabränd,” tutvustab märgi looja Iris Peil. „Meie eesmärk on sillutada teed armastavama ning loovama tuleviku suunas – kõik meie tooted on valminud põhimõttel, et me ei toodaks juba ülekülluse käes vaevlevasse maailma midagi tarbetult juurde, see tähendab, et kõik meie tooted on valminud taaskasutatud materjalidest. Me soovime anda neile uue elu.”

Nii lansseeritigi New Life Studio tänavu ametlikult Irise ja tema ema ühisest sümbioosist: „Oleme mõlemad terve elu moekunstiga tegelenud ning ühel hetkel tundus loomuliku sammuna jõud ühendada. Meie kolmas liige on minu parim sõbranna ja nii-öelda valitud pereliige: Eva Lotta Tarn. Koos moodustamegi sellise lainetava ja pulbitseva koosluse ratsionaalsest ja samas väga hullumeelsest.”

Juba on üheskoos fotograaf Liina Nottaga valminud New Life Studio esimesed ametlikud fotod, millega saate tutvuda allolevas galeriis. 

Olgu ka lisatud, et New Life Studio leiab ka Instagrami-kontolt @studio.newlife.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid