Uus August uuenenud Augusti veebipoes

Uus August uuenenud Augusti veebipoes

Foto: Kertin Vasser

Kuna kevad on põhimõtteliselt käes ning veebipoodlemine on antud hetkel nii ehk naa ainuõigem poodlemise viis, siis tundus igati asjakohane jagada informatsiooni sellest, et Portaili armastatud moemärk August on – esiteks – saanud valmis oma uue veebipoe shop.studio-august.com ning teiseks, on sellesse jõudnud müügile ka brändi tänavune kevadsuvine kollektsioon. 

Oleme antud kollektsioonist kirjutanud tegelikult ka varem – septembris, kui bränd avaldas antud kollektsiooni lookbook’i fotod – kuid olgu meenutuseks öeldud, et antud kollektsioon on Augustil järjekorras kümnes ja seda brändi viie tegutsemisaasta jooksul. 

Augusti looja ning disaineri Äli Kargoja sõnul oli seekordse loomeprotsessi eesmärk luua šikk ja sensuaalne, ent samas mugav tervik moodsale ja liikuva elustiiliga naisele. “Soovisin ühendada sportlikud lõiked suviselt õhulise cupro ja organza kangaga, samas jätkates ka juba populaarse bambuskanga kasutamist, mis uues kollektsioonis on esmakordselt ka heledas värvitoonis,“ lisab Kargoja. Uus kollektsioon jätkab looduslike kangaste ning ajatu rõivadisaini sidumist naisele, kes hindab põhjamaiselt puhast esteetikat ning väärtustab seejuures ka kangaste päritolu ning jätkusuutlikku mõtteviisi. Kõik Augusti tooted on jätkuvalt nii disainitud kui ka toodetud Eestis.

Vaata allolevas galeriis üle ka Portaili lemmikkomplektid Augusti uuest kollektsioonist!

Augusti uuenenud veebipoe leiab aadressilt shop.studio-august.com. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid