ELLEN RICHARD avas uue kontseptsiooniga stuudiopoe

Foto: Oliver Moosus, Siim Oja

Kodumaine rõivabränd ELLEN RICHARD on avanud Telliskivi Loomelinnakus uue kontseptsiooniga stuudiopoe, kust leiab lisaks moemärgi enda rõivastele nüüdsest ka teiste brändide pesu, peakatteid, kotte, prille ja ehteid. Esindatud on sellised kodumaised tegijad nagu Crystal Rabbit, Adrikorn Artefacts, Piret Loog, Rähn Eyewear ja Claudia Lepik.

Brändide eriilmelist käekirja seob kokku stuudiopoe kureeritud väljapanek ja hubane poe atmosfäär, muutes ostlemise võimalikult koduseks ja kandes koosolemise energiat vahetult edasi. „Soovime, et ennast stuudiopoeks nimetades, oleksime ka selle nime väärilised, ehk edaspidi meil puudub kliendi ja teenindaja kontrast, meie ruumis saavad inimesed tunda ennast oodatuna ning olla poe keskkonnas ilma närvilise pingeta,“ kirjeldab muutusi ELLEN RICHARDi kontseptsiooniarendaja Andreas Kübar. “Samuti on oluline ka teiste disainerite kaasamine, et pakkuda kliendile võimalust kohe stiliseerida ning et noored loomeinimesed aitaksid ühiselt tegutsedes üksteisel järgmisi samme astuda.”

ELLEN RICHARDi disainer Kristi Pärn lisab: “Enda stuudio-poe unistus on olnud juba aastaid, kuid et me nii toreda kamba kokku saime, on vaid lisaboonus nii meile kui meie klientidele.”

ELLEN RICHARDi stuudiopood on avatud T-R 11-18, L-P 11-17 Telliskivi Loomelinnakus, aadressil Telliskivi 60A.

Sarnased artiklid

Kommentaarid