Kodumaise moebrändi LAIVI uus veebipood

Foto: I Λ I V I

Kodumaine moebränd LAIVI annab teada, et on avanud veebipoe, millest leiab unikaalseid ainuekseplare, mille on disaininud ja õmmelnud omanimelise brändi autor, kunstnik ja disainer Laivi oma stuudios Tallinnas.

Kellele LAIVI moemärk nii tuttav ei ole, siis tegemist on brändiga, mille monokroomseid rõivaid rikastavad tonaalsed detailid ja läbilõiked. Brändile omane disainikeel kombineerib univormlikke, töörõivastele iseloomulikke detaile sportlike ja funktsionaalsete elementidega. Tulemuseks on igapäevased isikupärased rõivad, mis hoolimata läbivast mustast värvigammast mõjuvad efektselt ja pikupüüdvalt. “Disaini peamiseks eesmärgiks on pakkuda argiselt mugavat, ent kaasaegselt stiilset välimust,” tutvustab Laivi. “Keskendumine ainueksemplaride valmistamisele garanteerib aga eksklusiivsuse ning pöörab tähelepanu rõivaste valmimise töömahukale protsessile, mis viiakse läbi kiirustamata, täpselt ja detailselt, parima tulemuse saavutamiseks.”

Laivi ise on omandanud bakalureusekraadi Eesti Kunstiakadeemia moeosakonnas ja magistrikraadi moedisaini erialal Aalto Ülikoolis Helsingis. Ta on täiendanud end Londonis, Kopenhaagenis ja Barcelonas ning osalenud mitmetel kaasaegse kunsti grupi-ja isiknäitustel.

Jälgi brändi LAIVI tegemisi Instagramis www.instagram.com/laivi_official ja ostle värskes veebipoes www.laivi.ee!

Sarnased artiklid

Kommentaarid