TÄNA jõuab müügile H&Mi tänavune CONSCIOUS EXCLUSIVE kollektsioon

TÄNA jõuab müügile H&Mi tänavune CONSCIOUS EXCLUSIVE kollektsioon

Foto: hm.com

Tänasest jõuab müügile H&Mi 2018. aasta erikollektsioon Conscious Exclusive, millega avaldatakse austust Rootsi Arts and Crafts liikumisele. Eestis on kollektsioon saadaval Tallinnas, Postimaja H&Mi kaupluses, samuti veebipoe hm.com vahendusel.

Seekordne Conscious Exclusive on järjekorranumbrilt juba seitsmes. Nagu eelmistelgi aastatel pööratakse tänavu Conscious Exclusive kollektsioonis erilist tähelepanu jätkusuutlikele materjalidele. Kasutusel on näiteks vanadest küünlajalgadest toodetud taaskasutushõbe ja ECONYL®, mis on valmistatud 100% kalavõrkude ja muude nailonjäätmete regenereeritud kiududest.

„Kestlikud materjaliuuendused üllatavad alati. Taaskasutushõbeda valmistamiseks kasutatakse vanametalli ja selle tootmine on minimaalsete keskkonnamõjudega. ECONYL® on aga nailonjäätmete 100% regenereeritud kiud, millega toetatakse ookeanide puhtana hoidmist. Conscious Exclusive kollektsiooni materjalikasutus näitab, kuidas uut tehnoloogiat saab suurepäraste tulemustega ühendada vanade auväärsete tehnikatega,“ ütleb H&Mi loovnõustaja Ann-Sofie Johansson.

Vaata ka allolevast galeriist, millised esemed tänavusest kollektsioonist Portaili naiskonnal silmad enim särama panid!

SaveSave

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid