GALERII: H&M ühendas jätkusuutliku moe ja muusika

GALERII: H&M ühendas jätkusuutliku moe ja muusika

Foto: Meisi Volt

Eelmisel reedel täitus H&Mi Tallinna showroom lisaks silmapaistvale moele ka suurepärase muusikaga. Valgusküllasesse näidisteruumi seati üles 19. aprillil kauplustesse ja e-poodi müügile jõudev tänavune H&M Conscious Exclusive kollektsioon, mida said uudistada kohalikud moemõjuisikud. Esitlusele järgnes Tallinn Music Week linnalava kontsert, millel astusid üles toores-õrn kitarripopi bänd Frankie Animal, põhjamaise elektropopi kooslus I Wear* Experiment ja Soome avant-folk viiuldaja Meriheini Luoto.

H&M Conscious Exclusive on 2013. aastal alguse saanud iga-aastane moekollektsioon, mis on oluliseks osaks H&Mi jätkusuutlikust tööst. Kollektsioonide eesmärk on juhtida H&Mi moealast ja kestlikku arengut ning innovatsiooni jätkusuutlikuma moetuleviku suunas ja pakkuda disainitiimile võimalust eksperimenteerida uute ja huvitavate jätkusuutlike materjalidega − orgaanilise linase, mahepuuvilla ja -siidi, TENCEL®i ja taaskasutuspolüestri kõrval esitleb H&M sel aastal kahte uut materjali, milleks on taaskasutushõbe ja nailonjäätmete regenereeritud kiududest pärinev ECONYL®.

Tänavune H&M Conscious Exclusive kollektsioon on kauni käsitöö ja jõulise naiselikkuse üdini kaasaegne väljendus, mis ühendab omavahel uudsed materjalid ja Rootsi kunstnike Karin ja Carl Larssoni loovast kodust inspireeritud disaini. Kollektsioonist leiab kauneid rõivaid, kingi ja aksessuaare, mis mängivad tugevuse ja pehmuse tasakaaluga. Viimaseid kandsid esinemiskomplektidena ka bändide Frankie Animal ja I Wear* Experiment solistid Marie Vaigla ja Johanna Eenma.

Vaata fotosid päikeselisest koosviibimisest allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid