GALERII: H&M esitles ,,CONSCIOUS EXCLUSIVE“ kollektsiooni

GALERII: H&M esitles ,,CONSCIOUS EXCLUSIVE“ kollektsiooni

Foto: H&M

Teisipäeval, 11. aprillil tutvus moetegelastest koosnev seltskond H&Mi showroom’is H&Mi ,,Conscious Exclusive“ kollektsiooni laste-, naiste- ja meesterõivastega ning uudsete ökoloogilisteunisex-parfüümiõlidega. Lisaks tutvustati külalistele ka H&Mi edusamme jätkusuutlikkuse vallas ning 2016. aasta jätkusuutlikkuse raportit.

H&Mi ,,Conscious Exclusive“ kollektsioonist leiab jätkusuutlikest materjalidest valmistatud kaasaegseid esemeid nii argirõivastumiseks kui pidulikeks sündmusteks. Läbi aastate on ,,Conscious Exclusive“ andnud H&Mi disaineritele võimaluse eksperimenteerida uute, huvitavate ning jätkusuutlike materjalidega. Selleaastases kollektsioonis on kasutatud näiteks taaskasutuspolüestrit ja -polüamiidi, orgaanilist puuvilla, siidi ja lina, Tencel®-it ning Lyocel®-i. Uue materjalina on sellel aastal käiku võetud BIONIC®-polüester, mis on osaliselt valmistatud randadelt kogutud plastikjäätmetest ning osaliselt taaskasutusse saadetud joogipudelitest. Ürituse külalised said lisaks kollektsioonile nautida ka moeinstallatsiooni, mis demonstreeris õrna ja unenäolise BIONIC®-kleidi teekonda toormest kauni moeesemeni. Iga taolise plisseekleidi valmistamiseks kulub 89 standardsuuruses plastikpudelit.

,,Conscious Exclusive“ kollektsioonil on oluline roll H&Mi liikumises jätkusuutlikuma tuleviku suunas. Tänapäeval on kogu H&Mi tootevalikust 26% tehtud jätkusuutlikest materjalidest ja eesmärk on seda osa igal aastal kasvatada. H&M on püstitanud eesmärgid iga tootegrupi puhul, näiteks soovitakse kasutada 2020. aastal 100% mahus jätkusuutliku päritoluga puuvilla. Kõik see annab tunnistust H&Mi pühendumusest teha jätkusuutlik ja kvaliteetne mood kättesaadavaks võimalikult paljudele inimestele.

H&Mi ,,Conscious Exclusive“ kollektsiooni naiste- ja lasterõivad ning parfüümiõlid saabuvad Postimaja kauplusesse ning e-poodi müügile 20. aprillil. E-poest saab soetada lisaks ka meestekollektsiooni esemeid ning eksklusiivselt veebis müüdavaid disaine.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid