Uudistamiseks kohal: H&M Conscious Exclusive 2017 kollektsiooni komplektid

Uudistamiseks kohal: H&M Conscious Exclusive 2017 kollektsiooni komplektid

Foto: H&M

Tänavusegi H&Mi Conscious Exclusive kollektsiooni näol on tegemist erilisteks sündmusteks mõeldud kollektsiooniga, mille kõik esemed on valmistatud jätkusuutlikest materjalidest, sealhulgas BIONIC®-polüestrist, mille tooraineks on randadelt kogutud plastik.

„Käesoleva aasta H&Mi Conscious Exclusive kollektsiooni puhul ei pidanud me silmas ainult esemete välimust, vaid ka seda, millise kogemuse nad tekitavad. Tegu on kollektsiooniga, mis pakub midagi kõigile meeltele ja vastab meie püüdlusele lähtuda kogu oma tegevuses jätkusuutlikkuse põhimõttest,“ räägib H&Mi disainijuht ja loovdirektor Pernilla Wohlfahrt.

Iga naistekollektsiooni riietuseset iseloomustab jätkusuutlikkuse vaimust kantud kevadine värskus. Näitena võib tuua plisseekleiti, mille materjaliks on BIONIC®-polüester. Aksessuaaride hulka kuuluvad taaskasutatud plastikjäätmetest valmistatud kalavõrgukott ning omapärased taaskasutatud klaasist ja plastikust kõrvarõngad. Kollektsiooni meeleolu sobib ka õhtusse. Selle tagavad näiteks meeliergastavalt küütlevad litrid taaskasutuspolüestrist kokteilikleidil.

„H&Mi Conscious Exclusive kollektsioon näitab, et kõrgelennuline stiil saab arvestada kogu planeedi saatusega ja aidata kaitsta seda tulevikku silmas pidades. Tegemist on väga ihaldusväärse kollektsiooniga, mille jätkusuutlikest materjalidest valminud esemeid soovid kanda hooajast hooaega,“ räägib kampaanianägu Natalia Vodianova, kelle viimase aja saavutuste hulka kuulub ka digitaalse heategevusplatvormi Elbi asutamine.

Sarnaselt meesteriiete erikollektsioonile, hõlmab Conscious Exclusive kollektsioon esimest korda ka lastevalikut, millest leiab kauneid väikeseid tüllkleite, pehme joonega bleisereid ja võluvaid tänavastiilis pükse. Esmakordselt kuuluvad kollektsiooni ka ökoloogilised unisex-parfüümiõlid.

H&Mi Conscious Exclusive kollektsioon saabub 20. aprillil müügile umbes 160 H&Mi üle kogu maailma ja e-poodi.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid