H&M esitleb: ,,SPRING ICONS SELECTED BY THE WEEKND“

H&M esitleb: ,,SPRING ICONS SELECTED BY THE WEEKND“

Foto: H&M

H&Mi meestekollektsioon ,,Spring Icons Selected by The Weeknd“ on terviklik kooslus meestegarderoobi basicutest, mille on välja valinud üks hetke kuumimaid artiste The Weeknd. Kollektsioon kombineerib omavahel hooaja olulisi trende ‒ töörõivaste ja tänavastiili mõjutusega siluette ning ülikonna-temaatikat.

“H&Mi kollektsiooni ,,Spring Icons Selected by The Weeknd“ tarbeks valikuid teha oli äärmiselt lõbus. Mulle meeldib kombinatsioon linlikest bomber-jakkidest ja kapuutsiga pusadest ning ametlikumast meestemoest inspireeritud triiksärkidest, viigipükstest ja bleiseritest. Iga ese on hooletu ja värske ning just see on minu arvates meestemoe puhul oluline,” lausub Abel Tesfaye ehk The Weeknd.

“Abeli rõivamaitse ja stiil sobib H&Mi praeguse meestemoe suunaga suurepäraselt. Abelil on silma oluliste detailide osas ning ta oskab kombineerida ajakohastatud klassikuid viisil, mille tulemuseks on viimistletud tänavastiili komplektid,” ütleb H&Mi meestemoe peadisainer Andreas Löwenstam.

Kollektsiooni esimeste komplektidega saab tutvuda allolevas galeriis. Siseinfona võime öelda, et peagi on sellele fotomaterjalile tulemas ka lisa. Seega, härrad, püsige lainel!

H&Mi kollektsioon ,,Spring Icons Selected by The Weeknd“ saabub 2. märtsil müügile kõikidesse H&Mi Eesti kauplustesse ning e-poodi.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid