H&M Studio kollektsioon läheb üle “näe ja osta kohe” lähenemisele

H&M Studio kollektsioon läheb üle “näe ja osta kohe” lähenemisele

Foto: H&M

H&M kaotab oma tänavuse kevadsuvise Studio kollektsiooni raames esmakordselt ajaerinevuse jaemüügi- ning moelavakalendri vahel ja nii on klientidel võimalik rõivaid soetada kohe pärast moeetendust.

H&M Studio tänavust kevadsuvist kollektsiooni tutvustatakse moefännidele 1. märtsil Pariisi moenädala raames kaubamärgi esimesel see now buy now lähenemisega etendusel. Seejärel seatakse see üles e-poodi aadressil hm.com ning juba 2. märtsil saab kollektsiooni soetada valitud kauplustest üle maailma.

,,Moe toomine otse lavalt kauplustesse tähistab moetööstuses uue ajastu algust ning katsetame hea meelega värsket formaati. Tahame jagada seda momenti ka oma klientidega ning näitame seetõttu etendust otse-eetris meie kodulehel. Loodame, et show meeldib vaatajatele ning nad leiavad inspiratsiooni rõivaste omavahel kombineerimiseks ning oma isikliku stiili väljendamiseks,” lausub H&Mi peadisainer ja loovjuht Pernilla Wohlfahrt.

H&M Studio on limiteeritud kollektsioon, mis koosneb trendikatest moearmastajatele suunatud võtmekomplektidest. 2017. aasta kevadsuvises kollektsioonis saavad värskes modernses koosluses kokku klassikalised rätsepatehnikad, praktilisus ning spordimaailmast pärit kõrgtehnoloogilised elemendid. Inspiratsiooni ammutatakse kirglikust, jõulisest ning väljapeetud balletimaailmast. Olgu mainitud, et kollektsiooni valikus on nii naiste- kui ka meesterõivad ja aksessuaarid.

Piilu ka esimesi kaadreid tänavusest H&M Studio SS17 kollektsioonist allolevas galeriis!

Galerii

Kommentaarid