GALERII: H&M esitles kohalikule moepublikule H&M Studio kollektsiooni

GALERII: H&M esitles kohalikule moepublikule H&M Studio kollektsiooni

Foto: Meisi Volt

Teisipäeval, 28. veebruaril tutvus moetegelastest koosnev seltskond H&Mi showroomis H&M Studio laste-, naiste- ja meesterõivastega. Tegemist oli ainukordse võimalusega heita pilk peale valikule Pariisi moenädala raames lavalaudadele jõudnud näe ja osta kohe formaadis erikollektsioonile. H&M Studio naiste- ja lasterõivad saabus e-poodi müügile eile öösel kohe pärast Pariisis toimunud moeetendust ning Postimaja kauplusesse täna hommikul kell 9.00.

H&M Studio on moekaubamärgi kaks korda aastas lansseeritav limiteeritud kollektsioon, mis koosneb trendikatest moearmastajatele suunatud hooaja võtmekomplektidest. 2017. aasta kevadsuvises kollektsioonis saavad värskes modernses koosluses kokku klassikalised rätsepatehnikad, praktilisus ning spordimaailmast pärit kõrgtehnoloogilised elemendid. Inspiratsiooni ammutatakse kirglikust, jõulisest ning väljapeetud balletimaailmast. Tüdrukutekollektsiooni inspiratsiooniallikaks on samuti baleriinid, poisterõivaste puhul on šnitti võetud vana kooli poksijatelt.

Tallinna showroomi esitlusele saabusid teiste seas Portail.ee peatoimetaja Aljona Eesmaa, moeblogijad Lucine Ayanian, Britta Talving, Kätriin Kübar, Mari-Liis Suvi, Kristjaana Meri, Valeria Melnikova, Triinu Maasik ja Getri Mitt, laulja Grete Paia, moeguru Jevgeni Fokin, moefotograaf Laura Nestor ning riigikogu liige ja DJ Heidy Purga.

Külaliste meelt lahutas moekunstnik Karolin Kuusik, kes visandas kohapeal balletimaailmast inspireeritud söejooniseid.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid