TÄNA JÕUAB MÜÜGILE H&Mi kollektsioon ,,Conscious Exclusive“

TÄNA JÕUAB MÜÜGILE H&Mi kollektsioon ,,Conscious Exclusive“

Foto: hm.com

Täna jõuab müügile H&Mi tänavune ,,Conscious Exclusive“ kollektsioon laste-, naiste- ja meesterõivastega ning uudsete ökoloogilisteunisex-parfüümiõlidega.

H&Mi ,,Conscious Exclusive“ kollektsioonist leiab jätkusuutlikest materjalidest valmistatud kaasaegseid esemeid nii argirõivastumiseks kui pidulikeks sündmusteks. Läbi aastate on ,,Conscious Exclusive“ andnud H&Mi disaineritele võimaluse eksperimenteerida uute, huvitavate ning jätkusuutlike materjalidega. Selleaastases kollektsioonis on kasutatud näiteks taaskasutuspolüestrit ja -polüamiidi, orgaanilist puuvilla, siidi ja lina, Tencel®-it ning Lyocel®-i. Uue materjalina on sellel aastal käiku võetud BIONIC®-polüester, mis on osaliselt valmistatud randadelt kogutud plastikjäätmetest ning osaliselt taaskasutusse saadetud joogipudelitest.

Traditsioonile kohaselt valisime ka sellest H&Mi erikollektsioonist Portaili lemmikud, millega saab tutvuda allolevas galeriis.

H&Mi ,,Conscious Exclusive“ kollektsiooni naiste- ja lasterõivad ning parfüümiõlid on tänasest saadaval H&Mi Postimaja kaupluses, samuti veebipoes hm.com. E-poest saab soetada lisaks ka meestekollektsiooni esemeid ning eksklusiivselt veebis müüdavaid disaine.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid