Sume H&M Studio

Sume H&M Studio

Foto: H&M

Uudishimulik, värviline ja julge – just nii kirjeldab H&M oma tänavukevadist Studio kollektsiooni, mis loodud modernsele vabale hingele, kelle stiil on sama eklektiline kui tema reisisihtkohad. Hooletu meeleolu ja elektrifitseeritud värvipaletiga kollektsioon sai oma inspiratsiooni Gotlandi saare hooletust surfikultuurist ja kuumaastikule sarnasest pinnasest.

“Pildistasime kollektsiooni naturaalses päikesevalguses eraklikul rannal. See tuletas meile meelde, millisel määral on inimesed ühenduses emakese Maaga. Tuule ja lainete tajutav energia sobis kokku surfivisuaaliga. Kollektsioon on lõbus ja sportlik, seega soovisime rõivaste mitmekesisuse demonstreerimiseks segada omavahel flirtivat esteetikat poisilike meeleoludega,” kirjeldab kampaaniafotode meeleolu stilist Ludivine Poiblanc.

Kollektsioonis endas kombineeritakse rohmakaid kudumeid sportlike ujumisrõivastega, avaraid ja mitmekülgseid kleite platvormkingadega ning narmendavate servadega rätsepakostüüme Lurex-kangast kihtidega. “Kollektsiooni muusaks on tulevikku suunatud pilguga vaba hing – ta surfab, ronib, uurib ja soovib kogeda uusi asju. Kollektsioon on samal ajal nii toores kui viimistletud. Naturaalselt narmendavad servad kohtuvad väljapeetud elementidega nagu näiteks läikivate metalldetailide ja futuristlike aksessuaaridega. Ka kollektsiooni kandmisvõimalusi iseloomustab vabadus – soovime, et meie kliendid tunnetaksid, et stilistikas on kõik võimalik,” lisab H&Mi loovnõustaja Ann-Sofie Johansson.

Rõivaste värvid varieeruvad kirkast fuksiaroosast koobaltsinise ja mürkroheliseni. “Käisime inspiratsiooniretkel Gotlandi saarel, mille pinnas meenutab kohati kuumaastikku. Sealt saime idee tekstuuridest ja värvigammast. Käsitsi loodud mustrite baasiks olid ilmastiku poolt skulptuurideks tahutud kivid. Soovisin, et mustrid oleksid psühhedeelsed, seega lisasin neile elektrilise värvipaleti,” räägib H&Mi mustridisainer Moa Bartling.

Vaata kollektsiooni värskelt avaldatud kampaaniafotosid allolevast galeriist!

H&M Studio kevad/suvi 2020 kollektsioon jõuab müügile valitud kauplustesse, sealhulgas Tallinna Postimaja H&Mi, ja e-poodi 20. veebruaril.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid