Sulle meeldib Ennos? Siis meeldib sulle ka see uudis!

Foto: Ennos

Portailile meeldib Ennos. Ja meil on tunne, et Ennos on heas nimekirjas ka teie, meie lugejate seas. Seetõttu tundub igati mõistlik jagada uudist sellest, et Ennos on üles seadmas hüpikpoodi ning avatakse see juba eeloleval laupäeval.

Eelmisel aastal ilmavalgust näinud kodumaise rõivabrändi Ennos hüpikpood jääb avatuks kaheks nädalaks. Kohapeal tutvustab moemärgi olemust, inspiratsiooniallikaid ning brändi esimest, sügis-talv 2018 kollektsiooni ennast Ennose asutaja ja disainer Kersti Pohlak. „Tegime Ennosega kuu aega tagasi Pariisis samasuguse pop-up-poe ning sellest kujunes suur hitt,” räägib Kersti. „Kuna Eestis on ikka veel külm ning me polegi Eesti kliendile võimalust andnud sügistalvise kollektsiooniga korralikult tutvuda, siis sellest idee tekkiski.” Muide, saime ka siseinfot, et kogu kollektsioon tuleb hüpikpoes müügile 40%-lise soodustusega.

Kes ehk jõudis vahepeal ära unustada, siis Ennose sügistalvise kollektsiooni keskmes on oodatult ülerõivad – eelkõige naturaalsetes ning klassikalistes toonides erilõikelised mantlid ja jakid. Lisaks neile leidub kollektsioonis ka minimalistliku lõikejoonega kleite, pükse ning pluuse.

Ennose hüpikpood on avatud 5.−17. jaanuarini kell 12.00−20.00, aadressil Müürivahe 50, Tallinn. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid