Disainist tulvil nädalavahetus

Foto: Kelpman Textile

Eesootaval laupäeval ja pühapäeval on eriti sobilik end kodunt välja ajada ning riburadapidi kodumaisesse disaini sukelduda, sest käes on iga-aastane jõulueelsete disainiturgude nädalavahetus. Toome siinkohal välja kolm turgu, millele soovitame pilgu peale heita.

Tallinna Loomeinkubaatori jõulueelne disainiturg Bazaar toimub tänavu juba kuuendat korda ning leiab aset laupäeval, 8. detsembril kell 11–18 Loomeinkubaatori ruumides neljal korrusel (Veerenni 24C, Tallinn). Bazaaril on kohal ligi 100 Eesti disainerit ja hulgaliselt moodi, ehteid, kodusisustust, looduskosmeetikat ja lastetooteid. Korraldajate sõnul soovib Bazaar külalistele pakkuda seekord tavapärasest teistsugust disainiturgu, kus üheks suunaks on outlet-müük ja eriti head pakkumised. Lisaks tegutsevad sel aastal turul erinevad ühepäevakohvikud, samuti on avatud Loomeinkubaatori stuudiod ja ateljeed. Lisainfo Facebookis.

Telliskivi Loomelinnak ootab üritusega „Loomingulised kingid Loomelinnakust” disainihuvilisi oma ostutänavale terve nädalavahetuse, nii 8. kui ka 9. detsembril. Lisaks Loomelinnaku kodupoodidele tervitavad disainiturul ostlejaid Helina Tilk, Lucky Laika, Helina Nelis, Ajakiri EMA, Masholand, Numami, Merle Kasonen Jewellery, Kiiks ja Knihv, Samana Crafts, Krõbevahvel, Veinivilla, White Crow Design, My Unicorn Pillow, Sviiter, Liisi Elken, Ann Nurga, Lysa, Tipitiri, Krantz ja paljud teised. Lisainfo Facebookis. 

Ning kui suund juba nii ehk naa Kalamaja poole seatud saab, siis tasub läbi põigata ka EKA Jõuluturult. Eesti Kunstiakadeemia tudengite ja vilistlaste traditsiooniline jõuluturg toimub 9. detsembril kell 10–18 Eesti Kunstiakadeemia uues majas, aadressil Põhja puiestee 7 ning kõigil viiel korrusel. Lisaks disainile saab kohapeal kõhutäidet ja joogipoolist, samuti on avatud EKA pood, kust saad soetada ägedaid EKA sümboolikaga tooteid. Uuri lisa Facebookist. 

Ahjaa, Portaili lugejatele pakub kindlasti huvi ka info, et laupäeval, 8. detsembril kohtuvad TALI disainipoes (üsnagi magusate hindadega) New Vintage by Kriss ehted ja Augusti rõivad. New Vintage by Kriss esitleb üritusel oma Kuldnõela kollektsiooni „Becoming Fierce” ja kõige uuemat ehteseeriat „Hexagon”. Sellel päeval on „Becoming Fierce” kollektsioon 10% ning „Hexagon” ja kõik teised NVbyK tooted 20% soodsamad. August esitleb värsket sügistalvist kollektsiooni ning ainult sel päeval saab seda soetada 20% soodsamalt. Liitu üritusega Facebookis. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid