Kätlin Kikkas: “Mis saaks olla säravam olla kui litter!”

Kätlin Kikkas: “Mis saaks olla säravam olla kui litter!”

Foto: Sandra Palm

Moebränd KÄT üllatab sel aastal sädelevalt piduliku kollektsiooniga. “Sest mis saaks olla säravam olla kui litter,” sõnab moebrändi disainer Kätlin Kikkas.

“Olen õppinud aja jooksul, et tähistamine ei pea ilmtingimata tähendama suursugust sündmust nagu jõulud, sünnipäevad või aastavahetus. Tähistada võib ka edukalt läinud päeva, sõprust ja eelkõige iseenda kordaminekuid,” räägib Kätlin. Selleks ongi bränd disaininud peokollektsiooni, mille kandmiseks ei ole vaja mingit kindlat põhjust. “Sära nii nagu soovid ja millal soovid!”

Moemärgi niinimetatud “litrikollektsioon” on omamoodi sportliku joonega, mis tähendab, et see sobib ka igapäevaseks kandmiseks. “Bomberit saab kanda nii viigipükste kui ka täiesti tavaliste heledate teksade ja ketsidega. Seelikule ei ole vooder meelega lisatud, ikka selleks, et fantaasia saaks igaühel voolata. Julgemad võivad seda kanda seksikalt bokseritega,” julgustab Kätlin. Tasakaaluks litritele on kollektsioonis ka klassikalisi musti viskoospükse, siidikleite ja -pluuse. Kuna moemärgilt on mitmeid kordi palutud ka pidulikemaid mantleid, siis tuldigi sel korral klientide soovidele vastu luues kollektsiooni kolm erinevat ülerõivast.

Kollektsioon ise on juba saadaval KÄT esinduspoes aadressil Telliskivi 62. Peatselt jõuab kollektsioon ka disainipoodi LEVI ning Tallinn Design House’i.

Neile, kes soovivad rohkem abi erinevate riideesemete sobitamisel või lihtsalt mõnusat lõõgastust poodlemise ajal, saavad tulla KÄTi esinduspoodi järgmisel kolmapäeval, 5. detsembril, kus ostlemisnõu annab disainer Kätlin Kikkas isiklikult. Ürituse lehe leiab siit.  

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid