GALERII: Uus (ja väga meie masti) moebränd Ennos

GALERII: Uus (ja väga meie masti) moebränd Ennos

Foto: Erlend Štaub

Eile toimus Juhan Kuusi Dokfoto Keskuse Galeriis uue kodumaise rõivabrändi Ennos pariisihõnguline lansseerimispidu. Moemärgi olemust, inspiratsiooniallikaid ning kollektsiooni tutvustas külalistele Ennose asutaja ja disainer Kersti Pohlak.

Värske moebränd Ennos on eeskujulik näide skandinaavialiku minimalismi, naiselikkuse ning kvaliteedi delikaatsest kombinatsioonist, millesse on lisaks pikitud ka Ida-Euroopale omast praktilisust. Ennos hägustab stiilipiirid šiki ja vabaajariietuse vahel, mänguline lähenemine lõigetele käib kooskõlas mugavuse, rafineeritud disaini ning elegantsusega. Lisaks on fookuses laitmatu istuvus ning materjalide valik. „See bränd on kui tinglik vahepeatus Pariis ja Tallinna vahel,“ kirjeldab Ennose olemust disainer ise.

Moemärgi sügistalvise kollektsiooni keskmes on oodatult ülerõivad – eelkõige naturaalsetes ning klassikalistes toonides erilõikelised mantlid ja jakid. Kersti põhjendab keskendumist palitutele: „Usun, et õige mantel on üldilme niöelda raamiks, korrigeerides väiksemadki ebatäpsused või valearvestused. Just ülerõivas muudab välimuse ühtseks stiilseks tervikuks.“ Lisaks mantlitele ja jakkidele leidub Ennose värskes kollektsioonis ka minimalistliku lõikejoonega kleite, pükse ning pluuse.

Vaata lansseerimispeo fotosid allolevast galeriist ning külasta ka www.ennos-studio.com!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid