Spritz, Negroni ja Kir Royal – ehk Rauno Pello esimene näitus

Foto: Rauno Pello

Portailil on hea meel anda teada, et meie kauaaegne sõber, disainer Rauno Pello – meie jaoks lihtsalt Pello – on avamas 17. septembril Stella Soomlaisi stuudios oma esimest isikunäitust “CIN CIN”. 

Kõnealune lihtsate ja geomeetriliste illustratsioonide ning maalide näitus meenutab lõbusaid hetki. Spritz perekonnaga Liguuria jahisadamas peale pikka päeva tuuritamist. Kir Royal väikeses Cannes’i kohvikus koos sõpradega enne õhtusööki. Filosofeerimine mõttekaaslastega Negroni klaaside taga poolsalajases baaris. Ja nii edasi. “Meil kõigil on selliseid päevi ja õhtuid, mida loodetavasti näituse tööd aitavad taasmeenutada,” kõlab Pello tutvustus.

Rauno Pello ise on strateegiline disainer, kellel pea 20-aastane multidistsiplinaarne disainitaust – graafilisest disainist brändimise ja teenusedisainini. Ta on töötanud kunstilise juhina ja hiljem juhtinud reklaamiagentuuri TBWA\Estonia ning aidanud luua brändi ja teenusedisaini strateegiaid disainiagentuuris Brand Manual. Hetkel on tal käsil uus väljakutse Estonian Business Schoolis, kus ta on omandamas juhtimise doktorikraadi. Käesolev näitus on sündinud soovist end uuesti illustratsioonimaailmas välja elada.

Rauno Pello näitus “CIN CIN” jääb Stella Soomlaisi stuudios avatuks 10. oktoobrini. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid