Speaking of face masks

Speaking of face masks

Foto: Kertin Vasser

Tänavu kevadel nägi ilmavalgust kaks Eesti Kunstiakadeemia tudengite loodud brändi: Alma ja Fuckcorona. Üks sündis eesmärgiga pakkuda kvaliteetset ja pikaajalist disaini naisele, kes soovib oma igapäevasesse elurütmi aegumatut, mugavat ja naiselikku rõivaeset. Teine… sest on koroona.

Almast oleme Portaili veergudel tegelikult kirjutanud varemgi. Kuid olgu meenutuseks öeldud, et brändi taga seisab noor disainer Anete Pedaru. „Kõik Alma tooted valmivad Eestis tellimustööna, hoolikalt valitud kangastest, mis annab kliendile vahetu kontakti disaineri ja rõiva tootmisprotsessi vahel,” selgitab Anete. „Meie jaoks ei ole bränd pelgalt soov luua rõivaid, vaid elustiil ja mõttelaad, midagi, millega kujundada oma igapäevane reaalsus.”

Fuckcorona bränd sündis aga ühel aprillikuu päeval, kui kaks tegusat tudengit – Mariliis Niine ja Kärolin Raadik – otsustasid, et on aeg midagi teha, et maailmas valitsevat olukorda natukenegi paremaks muuta, anda inimeste kaitsevõimesse oma panus. Nii saigi välja töötatud universaalne kaitsemaskilõige, mis sobib nii meestele kui ka naistele. Olgu lisatud, et Fuckcorona kaitsemaskid on korduvkasutatavad, valmistatud kahekordsest tihedast puuvillast ja 60 kraadi juures pestavad.

Mis aga neid kahte brändi ühendab? Kahe moemärgi ühise projektina on sündinud Kertin Vasseri üles pildistatud moeseeria, mis viib meid vastu pidudehooajale, mis sel aastal jõuab meieni teisiti. 

Tutvu tulemusega allolevas galeriis!

Alma toodetega saab tutvuda brändi veebipoes fromalma.com, suurima valiku Fuckcorona kaitsemaske leiab veebilehelt fuckcorona.ee.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid