Seiklushimulistele moearmastajatele H&M Studio

Seiklushimulistele moearmastajatele H&M Studio

Foto: H&M

H&M jagas täna meiega oma värskeid H&M Studio SS21 erikollektsiooni fotosid, mis on loodud seiklushimulistele moearmastajatele. Kollektsioon „Treasure Forever“ teeb kummarduse mängulisele fantaasiamaailmale ja muinasjuttudele ning seab fookuse loomingulisele eneseväljendusele.

H&M Studio uus kollektsioon on lummatud maadeavastajate ja uljaste unistajate ajatust veetlusest ning stiilist, sisaldades nii pilkupüüdvaid rätseparõivaid kui ka värskeid trendinoote. „H&M Studio“ uusim moeassortii on suuremas osas loodud jätkusuutlikult hangitud materjalidest ning pakub moesõpradele silmapaistvaid võtmeesemeid nagu reljeefse mustriga kudumit, maani narmastega sametkleiti ja VEGEA™ veganinahast üle põlve pikkusega saapaid.  Kollektsiooni värvipalett on inspireeritud aaretest ja veealustest olenditest. Põhitoonide seast leiame julge neoonkollase ja koralloranži, mida omakorda tasakaalustavad neutraalsed must ja beež toon.

Vaata kollektsioon üle allolevast galeriist ning uudista ka kollektsiooni videot, mille esmaesitlus leidis aset virtuaalse Copenhagen Fashion Weeki ajal:

H&M Studio tänavukevadine erikollektsioon jõuab H&Mi e-poodi müügile 18. veebruaril.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid