TÄIES MAHUS “Simone Rocha x H&M” kollektsioon

TÄIES MAHUS “Simone Rocha x H&M” kollektsioon

Foto: H&M

Vähem kui kuukene tagasi andsime teada, et H&Mi tänavukevadine disainerkollektsioon valmib koostöös Simone Rochaga. Täna saame esitleda selle kollektsiooni lookbook’i – kuhu kuuluvad moeesemed nii naistele, meestele kui ka lastele – täies mahus. 

“Simone Rocha x H&M” kollektsiooni naisterõivaste keskmes on tüllkleidid, mida leiab nii mahlastes roosades kui ka tumedamates toonides ning julgema moemänguna ka tartani mustris. Silmapaistvaks moeesemeks on ka tekstuurne ja puhvis õlgadega lilleline kleit, malbet lihtsust pakuvad aga orgaanilisest puuvillast ja mustriliste detailidega igapäevakleidid. Ülerõivaste seast leiab nii ajatud trentšmantlid kui ka Rochale omaseks saanud roosa trentšmantli, mis on seekord loodud sädelevast tviidist. Tekstuuride ja kihtidega mängimiseks on kollektsiooni täiendatud erinevate tüllist esemetega, mida saab kombineerida nii kleitide kui pükstega. Kogu kollektsiooni saadavad Rochale omased elemendid nagu lillemotiivid, kard, pärlid, volangid, sädelevad kaunistused ja lopsakad volüümid.

Esmakordselt saab Simone Rocha käekirja näha ka meeste- ja lasterõivastel. Meestekollektsioonis debüteerivad vanad klassikud uues kuues: pärlkaunistustega ehitud trentšmantel, avar suvine parka, reljeefsete palmikutega kudumid ja arankampsunid, klassikaline villane ülikond ning pilkupüüdev ruuduline pintsak koos samamustriliste pükstega. Särkide, džemprite ja T-särkide värvipaletist leiame roosa, valge ja musta tooni ning mitmeid esemeid kaunistavad Rocha pikaajalise koostööpartneri Jacob Lillise fotod. 

Lasterõivaste valikust leiab aga palmikutega arankampsunid, pärlikujuliste nööpidega mugavad kudumid, pehmed džemprid ja dressipüksid ning eest nööbitava lillemustrilise jaki. Traditsiooniline tartan, mis lisab läbivat aktsenti kogu kollektsioonile, ilmutab end ka vahvatel lastetunkedel.

„Ma loodan, et selle kollektsiooni rõivaid kantakse ja hinnatakse veel aastaid,“ sõnab Simone Rocha. „Kõik ideed ja inspiratsioonid, mis on mind ja minu kaubamärki kümne aasta jooksul kujundanud, olid selle kollektsiooni valmimisel olulisel kohal. Ja mul on nii hea meel näha, et nad on saanud uue elu ja hingamise, neid on uutmoodi tõlgendatud ja kujundatud,“ lisab ta.

“Simone Rocha x H&M” lookbook sisaldab lisaks värsketele modellidele ka neid, kes on Rocha moeetendustes juba regulaarselt figureerinud: Jess Maybury, Bimpe, Jan Baiboon, Tess McMillan, Aramish Mangi, Jeremiah Berko Fordjour ja Jethro Sapon. Modelle pildistas fotograaf Ben Toms ja stiliseeris Robbie Spencer, kes töötab Rocha moetenduste kallal igal hooajal. Lookbook‘i stilistika kajastab Rocha tavapäraste moeetenduste hõngu ning näitab, millise mängleva kergusega saab kollektsiooni esemeid omavahel kombineerida. 

“Simone Rocha x H&M” erikollektsioon jõuab H&Mi e-poodi müügile 11. märtsil.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid