H&Mi uus disainerkollektsioon valmib koostöös Simone Rochaga

H&Mi uus disainerkollektsioon valmib koostöös Simone Rochaga

Foto: H&M

Kuigi ebaselgetel aegadel oli ühel hetkel… ebaselge, kas H&M üleüldse disainerkollektsioonidega jätkab, siis täna sai selgeks, et jätkab – ja veel kuidas! Nimelt valmib brändi uus disainerkollektsioon koostöös Londonis resideeruva disaineriga Simone Rocha. 

Koostöökollektsiooni „Simone Rocha x H&M“ keskmes on disaineri signatuurstiilis naisterõivad, esmakordselt saab Simone Rocha käekirja aga näha ka meeste- ja lasterõivastel. Kollektsioonis kohtuvad külluslikkus ja argistiil, lopsakad tüllkleidid ja ajatud trentšmantlid, õhulised pluusid ja igapäevased T-särgid, mängulised aksessuaarid ning Rochale omased sädelevad ehted ja pärlitega kaunistatud kingad. Kollektsioon ise jõuab müügile 11. märtsil.

Simone Rocha on esimene iiri disainer, kes H&Mi disainerkoostöös kaasa lööb. Nagu alati, tähistab ka seekordne kollektsioon disaineri enda etnilist päritolu ja erinevate kultuuride lõimumist. Inspiratsiooni on ammutatud nii kunstiajaloo suurkujudest kui ka Hong Kongile iseloomulikest traditsioonidest ja käsitööst – see kõik on olulist rolli mänginud ka Rocha brändi arengus ja kasvus.

H&Mi ja Simone Rocha koostöökollektsioon tähistab ühtlasi ka disaineri moemaja kümnendat tegutsemisaastat, mis on märkimisväärne saavutus ühe Londonis pesitseva iseseisva brändi jaoks. Rocha tugev visioon ja järjepidevus tulevad esile igas tema disainitud esemes, mis muudab disaineri loomingu aegumatuks ja trendideüleseks. Suure kirega on disainitud ka värske H&Mi koostöökollektsioon, mille eesmärgiks on luua vastupidavad, armastatud ja ajast aega rändavad unikaalsed moeesemed.

„Mul on tohutult hea meel, et olen saanud koos H&Miga selle erilise kollektsiooni luua,“ kommenteerib Simone Rocha. „Olen nii kliendi kui ka disainerina suur H&Mi disainerkollektsioonide kontseptsiooni fänn. On suur au olla samas nimekirjas selliste disaineritega nagu Margiela, Alber Elbaz ja Comme des Garcons,“ lisab Rocha.

Vaata noppeid kõnealusest kollektsioonist allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid