Guccisse „valatud” The North Face

Guccisse „valatud” The North Face

Foto: Gucci

Just siis, kui paljud arvasid, et selleks aastaks on suuremate moekoostöödega ühel pool, tuleb Gucci ning avalikustab The North Face’iga kahasse loodud kollektsiooni. 

Uudised antud koostööst hakkasid levima tegelikult juba septembris, kuid kollektsiooni ametlikud fotod avalikustati nüüd jõulude ajal. Mida siis antud kollektsioon pakub? Täpselt seda, mida arvata võibki – The North Face’ile omast välirõivast, mis silmanähtavalt „valatud” Guccisse. Ehk, kui guccimaan sooviks minna metsa matkama, siis täpselt nii ta end riietakski. Kampaaniafotodel esitletud sokikesed ja kontsakingad jäägu siinkohal muidugi igaühe enda eelistuseks.

Lisaks soojust pakkuvatele sulejopedele leiab kollektsioonist praktilisi seljakotte, vöökotte, peakatteid – ja tegelikult ka matkasaapaid. Kuuldavasti sisaldab kollektsioon veel magamiskotti ja isegi telki. 

Kollektsioon jõuab müügile jaanuari esimestest päevadest, alguses Londoni Selfridges’i kaubamajas, seejärel Gucci esindustes Berliinis, Pariisis ja Milanos. 22. jaanuaril jõuab kollektsioon müügile ka Gucci ja The North Face’i veebipoes. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid