Mustriteraapiat Uniqlolt ja Marimekkolt

Mustriteraapiat Uniqlolt ja Marimekkolt

Foto: Uniqlo

Nad kohtusid taas – ja andsid välja ühise kollektsiooni. Ehk Uniqlo ja Marimekko järjekordne mustritest ja värvidest pakatav kollektsioon on saanud valmis ning juba saadaval Uniqlo veebipoeski (mis toimetab kaupa ka Eestisse).

Kaks moemärki olid ühel nõul, et keerulistel aegadel on vaja inimesteni tuua natukenegi rõõmu. Nii sündiski limiteeritud ühiskollektsioon „Joyful Together”, mis ühendab mõlema brändi parimad palad: Marimekko mustri- ja värvitunnetuse ning Uniqlo signatuurlõiked ja kvaliteetsed materjalid. Arusaadavatel põhjustel on seekordse kollektsiooni esemed – kleidid, kudumid, pidžaamad – pigem casual’imat laadi, sest tänavusel jõulu- ja talvehooajal veedame eeldatavasti koduseinte vahel rohkem aega. Samas, ei puudu kollektsioonist ka efektsed ülerõivad, millega tuua erilisust ka oma jalutuskäikudesse, ning Uniqlo HEATTECH tehnoloogia abil valminud retuusid ja sokidki. 

Kollektsioon on seekord mõeldud naistele ja lastele ning nagu öeldud, on juba ka saadaval veebipoes uniqlo.com ja Uniqlo esinduskauplustes. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid