IKEA on loonud koos BYREDOga küünlakollektsiooni

IKEA on loonud koos BYREDOga küünlakollektsiooni

Foto: IKEA

Tundub, et mida pimedamaks kisuvad meie õhtud, seda rohkem on välja tulemas uusi – ja sealjuures ka märkimisväärseid – lõhnaküünlakollektsioone. Alles jagasime uudist Aesopi ilumajast ja nüüd saame rõõmustada kõiki BYREDO austajaid. 

Nimelt on BYREDO löönud käed IKEAga ja, nagu IKEA kaubavalikule kohane, loonud vägagi hinnasõbaliku küünlakollektsiooni. Kollektsioonis, mis kannab nime Osynlig, on 13 meeldivalt hubast BYREDO loovjuhi Ben Gorhami loodud küünalt, et tuua eelootaval sügishooajal kodudesse mõnusat hygge’t. Mõtteliselt on kollektsioon jagatud omakorda kolmeks – seda just lõhnade järgi. Nii ongi mõned küünlad puidusemad, teised lillelisemad ning kolmandad „värsked”, nagu lõhnamaailmas öeldakse. Kollektsiooni loomisele kulus tegelikult mitu aastat, sest kuigi Gorham oli juba ammu soovinud pakkuda BYREDO loomingut soodsama hinnaga, ei olnud ta nõus kvaliteedis järeleandmisi tegema – ning nii panustasid mõlemad brändid põhjalikult parima ühise tulemuse nimel. 

Kes nüüd aga lootis, et BYREDO ja IKEA ühisküünlad saavad olema BYREDO signatuurvälimusega, võib siinkohal ehk natuke pettuda – küünlad ei ole minimalistlikult mustad-valged, kuid üllatavad siiski meeldivalt maheda välimusega. Müügile jõuavad need beežides, punakates, rohekates ja kollakates toonides lõhnaküünlad juba novembris ning olenevalt suurusest hinnaga 5–25 eurot. Pöidlad pihku, et kohtaksime neid ka IKEA Eesti veebipoes.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid