Nimetu BYREDO tuleb taas

Foto: Portail.ee

Vahendame häid parfüümiuudiseid kõigile neile, kes absoluutselt armusid sellisesse parfüümi nagu BYREDO Unnamed. Või siis neile, kes plaanisid sellesse armuda, aga kuna tegu oli väga limiteeritud väljalaskega, siis jäid sellest armuloost ilma. 

Nimelt on nišiparfüümimärk teatanud, et 2016. aastal BYREDO 10. aastapäevaks välja antud (ja üsna kiiresti läbi müüdud) Unnamed muutub suure nõudluse tõttu taas kättesaadavaks. Kes ei mäleta, siis BYREDO Unnamed on parfüüm, millel puudub ametlik nimi ning millele saab iga soetaja nime ise välja mõelda ja parfüümiga kaasas olevate kleebistega selle ise kujundada. Tegime selle protsessi toona meiegi läbi ning nii näiteks sündis BYREDO Portail. 

Ka täna ei taha parfüümimaja asutaja ja tähtpäevaparfüümi looja Ben Gorham anda lõhna olemusest liiga palju vihjeid, kuid meie mäletame, et parfüüm on meeldivalt värske, kergelt vürtsine või isegi piprane, millele paneb viimase punkti puidune noot. Ning jätkuvalt rõhutab lõhna looja Gorham, et antud parfüümi eesmärk ei olegi lõhnata „mingit kindlat moodi”, vaid kujuneda just selliseks, nagu kandja seda tahab.

Kellel jäi BYREDO Unnamed kripeldama või kes tahab kohe kindlasti seda taas soetada, siis parfüüm tuleb müügile alates 31. jaanuaris BYREDO edasimüüjate juures (Eestis on selleks parfüümibutiik Cremé de la Cremé) ja veebipoes byredo.com. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid