AESOP tuli (lõpuks ometi) välja lõhnaküünaldega

Foto: Aesop

Kui on üks asi, mida Aesop oskab, on see ennastunustavalt hästi lõhnavate toodete valmistamine. Oleme seda näinud nii brändi šampoonide kui silmakreemide, nii kätepesugeelide kui näomaskide puhul. Nüüd on Aesop lõpuks välja tulnud tootega, mida on brändilt ammu oodatud – esteetiliselt kauni ja Aesopile omaselt imeliselt lõhnava küünlaga. 

Tegelikult tuli bränd korraga välja lausa kolme lõhnaküünlaga, mis kõik valminud ühes parfümeeri Barnabé Fillioniga (kes muideks on loonud ka Aesopi parfüümid Marrakech Intense, Hwyl ja Rōzu). Küünlad on valatud taaskasutatavatesse keraamilistesse vormidesse, mille sees on muuseas ka väikesed tsitaadid.

Küünlad ise kannavad tähenduslikke nimesid: suitsuse lõhnaga Ptolemy on saanud nime kreeka-egiptuse astroloogi järgi. Helge ja lillelise mimoosilõhnaga küünal Aganice on saanud nime maailma esimese naisastronoomi järgi. Ning kolmas küünal, Callippus, jätkab sama rada ja kannab kreeka astronoomi ja matemaatiku nime ning lõhnab viirukite ja vetiveri järele.

Kõik küünlad on juba saadaval Aesopi veebipoes aesop.com, kuid olge hoiatatud – ühe küünla eest tuleb välja käia 88 €. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid