Ajatu Iittala Teema kollektsioon värvus sügise puhul meekarva

Foto: Iittala

Disainilegend Kaj Francki disainitud Iittala Teema kollektsioon on tänapäeval sama edukas, kui kollektsiooni algusaegadel kümneid aastaid tagasi. Sel sügisel tutvustab Iittala seda põhjamaade üht ikoonilisemat keraamikaseeriat uues meekollases toonis.

Soome legendaarse disaineri Kaj Francki lauanõude kollektsioon Teema on Põhjamaade minimalistliku disaini üks ikoonilisemaid seeriaid. Kombineerides lihtsa, kuid samas skulptuurse vormi mitmekülgsuse ning funktsionaalsusega, lõi Franck murrangulise sarja, mis seadis lauanõudele uue standardi, mida austatakse ja hinnatakse veel tänapäevalgi.

Kollektsioon kasvas välja Francki soovist luua nõud, mis on mitmekülgsed ja praktilised, kuid samas ka mõistliku hinnaga. See visioon viis ta rajale, kus koostöös Iittalaga loodi sadu igapäevaseid esemeid, kuid just Teema sarjast kujunes see, kus tema väärtused tõeliselt esile tulevad.

Tänavusügisel Teema kollektsiooni lisandunud uus soe ja mahe varjund viib mõtted kargetesse sügishommikutesse, mil läbi lehtede paistab aknasse sügisene päike, värvides kogu maailma soojadesse toonidesse. Meekollane värv on elegantne täiendus igasse kodusse, mida võib edukalt kombineerida ka juba olemasolevate Teema värvidega. Meekollases toonis on saadaval Teema kruusid, taldrikud (26 cm, 21 cm, 17 cm), kauss (15 cm) ja supitaldrik (21 cm).

Muide, Franck on ka öelnud, et värv on ainuke dekoratsioon, mida argipäevased esemed vajavad. Seega, see sügis dekoreerime siis meekollaselt!

Sarnased artiklid

Kommentaarid