Softrendi tootevalik laieneb elustiilitoodetega

Foto: Huxley

Softrend annab teada, et peatselt leiab sisustusmärgi salongist ka Paper Collective’i postreid, Kartotek Copenhageni kirjatarbeid, Huxley kosmeetikat ning mitmeid põnevaid elustiili- ja disainiraamatuid. 

„Me väärtustame head disaini ja kvaliteeti kõiges, millega me end ümbritseme. Softrendi valikusse lisandunud tooted peegeldavad soovi elada mõtestatult ning jätkusuutlikult. Meie tootevalik lähtub mõtteviisist, et vähem on rohkem ning pikas perspektiivis ka jätkusuutlikum,“ ütleb Softrendi ostujuht Katariina Kalda. „Me usume, et hea disain on kõige olulisem just argistel hetkedel – ärkamine mugavas voodis, lemmiktass hommikukohvi jaoks, õiged kirjatarbed oma tööpäeva lihtsustamiseks, lähedastega veedetud hetked söögilaua ääres, mõnusad puhkehetked diivanil koos inspireeriva raamatuga. Seetõttu leiab meie salongist ka palju elustiilitooteid, mis aitavad igapäevaelu meeldivamaks muuta.“

Paper Collective

Foto: Paper Collective

Kes ei ole eelmainitud brändidega tuttav, siis Taanist pärit Paper Collective toob kokku disainerid, kunstnikud ja illustraatorid, et luua inspireerivaid ja ikoonilisi graafilisi postreid. Kartotek Copenhagen on Taani kirjatarvete ja disainitarvikute kaubamärk, mida iseloomustab Skandinaavia lihtsus ja modernne graafiline joon, mis on kombineeritud kvaliteetsete materjalide ja oskuslike tööviisidega. Sahara kõrbest inspiratsiooni ammutav Korea nahahooldusbränd Huxley pakub aga lahendust tänapäevastele nahahädadele, mida mõjutab pingeline ja stressirohke linnaelu.

Olgu ka lisatud, et uued tooted jõuavad Softrendi e-poodi ja Softrendi Rocca salongi (Rocca Ärimaja, Paldiski mnt 96) oktoobrikuu teises pooles.

Sarnased artiklid

Kommentaarid