Karin Kallas ja looduses olemise tunded…

Karin Kallas ja looduses olemise tunded…

Foto: karinkallas.com

Suuremad moemaanid kindlasti teavad Karin Kallase nime seoses tema kunagise aksessuaarimärgiga, mis kandis nime Stuudio Nahk. Täna on Karin leidnud aga hoopis teise väljundi, mis meie silmis samamoodi uudistamist väärt.

Nimelt tabas Karin end ühel hetkel üha enam haaramas fotokaamera järele, eriti looduses viibides. „Kui raamitud loodusfotod tuppa tõin, lõi kodu hetkega särama. Taipasin, et kui fotol on selline mõju, siis pean seda ka teistega jagama,” tutvustab Karin oma uue ettevõtmise alguslugu. „Ma ei nimetaks end päris loodusfotograafiks, minu eesmärk pole niivõrd jäädvustada loodust ennast, vaid seda tunnet, mida looduses olemine tekitab ja mida pildistamise hetkel tunnen – vabadus, rahu, sisemine tasakaal… Looduses olemine annab mingi seletamatu laengu!”

Karin loodab, et tema fotod on sellised, mida vaadates saab igaüks samastuda ja oma kujutlusvõimet kasutades neisse rändama minna, et tunda just neidsamu tundeid, mida temagi pildistamise hetkel tundis. „Või siis lihtsalt inspireerida õue minema!”

Enamus Karini fotosid on jäädvustatud Eestis, tema enda kodukohas – sest selleks, et ilu kogeda, ei pea Karini meelest kaugele reisile minema. „Meie ümber on nii palju ilu, tuleb vaid osata seda märgata.” Praegusel ajal on see veelgi aktuaalsem – kodust on saanud meie kõigi suurim kindlus. See on koht, kus veedame enamuse oma ajast ning kodusid sisustatakse hoolsamini kui ei kunagi varem, et see täita ilu, soojuse ja harmooniaga. „Raamitud loodusfoto on küll väike detail seinal, aga loob meeleolu tervesse interjööri,” usub naine.

Karin Kallase trükitud fotosid saab soetada www.karinkallas.com e-poest A4 (21×29,7cm) kuni A1 (59,4×84,1cm) suuruses ning raamida just selliselt, nagu endale meeldib või interjööriga sobib. Iga loodusfoto on allkirjastatud, trükitud ekstra tellijale ning saadaval piiratud koguses.

Tutvu Karin Kallase loodusfotode valikuga ka allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid