Just sellise kujutluspildiga juhatab Londoni parfüümimaja Miller Harris sisse oma vastu suve valmis saanud parfüümi, mille peakomponendiks olev särtsakas tsitrus põimub elegantselt pehmete puidunootidega, luues seeläbi rahuliku ja aromaatse idülli.

Nagu juba uue parfüümi nimest – Rêverie de Bergamote – välja lugeda võib paneb selle suviselt kollase pudeli sisu särama bergamot. Juba esimesest hingetõmbest on parfüümis tunda kõrge naturaalse kontsentratsiooniga Calabria bergamoti senusaalsust, mandariinide mahlakust ja meelierutavat ürdisegu, mis muudab parfüümi ainulaadseks ja meeldejäävaks. Parfüümi südame noodid avab aga õrn Bulgaaria lavendel, luues üheskoos pehme Hispaania rosmariiniga kauapüsiva ja vastupandamatu koosluse. Põhjanootide külluslikus kombinatsioonis kohtuvad seevastu soe sandlipuu, idamaine patšuli ning kütkestavalt rikkalik vetiver. Juba eos kõlab see nii imeliselt, et seda lihtsalt peab järele proovima.
Miller Harrise parfüümid on saadaval Kaubamajas ning I.L.U kauplustes, samuti nii Kaubamaja kui I.L.U veebipoodides.
Byredo kollektsioon Night Veils kehastab öiseid hetki, mil meeled teravnevad ja maailm muutub intiimsemaks. Väga kõrge lõhnakontsentratsioon ja hoolikalt valitud parfümeeriakoostisained loovad instinktiivse, magnetilise elamuse, mis kõditab piire ratsionaalsuse ja tundelisuse vahel.
Kollektsioonis on esindatud ikoonilised Byredo lemmikud nagu Vanille Antique, mis avab vanilli uue, ootamatu sügavuse, põimides seda freesiate ja ploomi kergusega. Rouge Chaotique vallutab aga sensuaalse kontrastsusega, kus tsitrus kohtub vürtside, šokolaadi, ploomi ja suitsuse papüürusega.
Tasub märkida, et nüüdsest on kõik Night Veilsi lõhnad saadaval uue disainiga pudelites, mida kaunistavad antiikkuldsed korgid ja nimekujundus, mis meenutavad iidse luksuse sära.
Eestis on BYREDO saadaval Crème de la Crème parfüümibutiigis Viru Keskuse 1. korrusel.
Uus Le Parfum sisaldab kultuslikku roosi: ootamatut ja vabalt lillelist nooti, mis on endiselt parfümeeride lemmik. Seda on täiendatud ülevoolavalt intensiivsete akordidega, mis loovad ainulaadselt naiseliku ja sensuaalse koosluse. Lõhna sügavust ja väge rõhutab merevaigutooni essents, mis toob esile parfüümi intensiivsuse.
Parfüüm on pakendatud Chloé ikoonilisse plisseeritud klaaspudelisse, mida kaunistavad kullaga lakitud detailid ja käsitsi seotud sügavpunane lips – toon, mis on inspireeritud Chloé valmisriiete paletist.