Korilusest inspireeritud FORAGE Miller Harriselt

Korilusest inspireeritud FORAGE Miller Harriselt

Foto: Miller Harris

Kõrgetelt katustelt kuni väikeste peidupaikadeni suurlinna roheluses… Miller Harrise parfüümimaja lõhnameistrid said ülesandeks luua parfüümid, mis oleksid inspireeritud just nendest looduse pakutavatest komponentidest, mida võib leida Londonis metsikult kasvamas. Otsingute tulemusena on tänaseks valminud Miller Harrise uus parfüümisari FORAGE ning sellega ühes kolm uut parfüümi, mis ongi tõlgenduseks moodsast korilusest keset Londoni linna. 

Foraging tähendab otsetõlkes korilust ehk selliste loodussaaduste, nagu näiteks seente ja marjade, korjamist toiduks ning see on olnud hädavajalik kogu inimkonna ajaloo vältel. Viimastel aastatel on värsked ja puhtad toiduained üha enam hinnatud ning sellega on taas kasvanud huvi koriluse vastu. Maapiirkonnas näib loodussaaduste rikkus muidugi iseenesestmõistetav, kuid see, kes teab, kust otsida, leiab peidetud aardeid ka keset suurlinna. Miller Harrise parfümeerid juba teadsid, kust mida leida. 

Nimelt otsisid nad Londoni linnamaastikult välja kõige paremini ära peidetud lõhnaoaasid, et luua harmooniline parfüümikolmik. Tulemusena nägid ilmavalgust Londoni kõrgmajade katuste mesilastarudest inspireeritud parfüüm HIDDEN on the rooftops, suurlinna peidetud salaaedade aroomidest innustunud LOST in the city ja Londoni parkide rohelust edasi andev WANDER through the parks. Iga loodud parfüüm esitleb dünaamilist kontrasti looduse ja sinna ehitatud keskkonna vahel ning annab edasi nende kahe kooseksisteerimist, sest just nii, nagu linn laieneb üha enam loodusesse, liigub loodus läbi linna arengu tagasi linna, surudes ennast läbi pragude kõrgustesse ning leides oaase, kus õitseda, elada ja paljuneda. Ilus mõte, kas pole?

Lisaks FORAGE sarja kolmele uuele parfüümile paelub meid ka tõsiasi, et kõik Miller Harrise FORAGE parfüümisarja pakendid on valmistatud keskkonnasõbralikest või taaskasutatud materjalidest, nagu Londoni tänavatelt leitud plast, pudelikorgid või jogurtitopsid. 

Miller Harrise parfüümid on saadaval Kaubamajas ning Tallinna ja Tartu I.L.U kauplustes. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid