Punane üllatus – Chanel N°1

Foto: Chanel

Chanel alustab uut aastat vägagi suurte uudistega – nimelt on ikoonilise moemaja iluosakond saanud valmis uue ilusarjaga Chanel N°1, mille lihvimisele on kulunud aastaid ning mille peakangelaseks on Mademoiselle Chaneli lemmiklille kameelia punane variant. Muide, Chanel ise nimetab oma uut sarja „kümnendi lansseeringuks”. 

Miks number üks? Ehk seetõttu, et tegemist on Chaneli esimese tervikliku ilukollektsiooniga, mis sisaldab nii nahahooldus-, meigi- kui ka lõhnatooteid. Samuti on tegemist Chaneli esimese jätkusuutlikkusele rõhuva ilukollektsiooniga, mis lisaks sellele, et kõik sarja tooted on vähemalt 94–97% looduslikud, on ka loodud tekitama positiivseid emotsioone. Mitte et Chanel seda niigi ei teeks, kuid väidetavalt midagi tujutõstvat selles punases kameelias ikkagi on – seda kinnitasid ka neoroloogid. Samuti on tegemist koostisosaga, millel on tugev vananemisvastane mõju ning just nooruslikkuse säilitamiseks uued nahahooldustooted ennekõike mõeldud ongi. 

Kokku on uues N° 1 de Chanel sarjas üheksa toodet ning esindatud on kõik vajalik alates näopuhastajast, seerumist, jumestuskreemist põse- ja huulepalsami ning lõhnaspreini välja. Hetkel on tooted saadaval chanel.com veebipoes, kuid usume, et on ainult aja küsimus, millal need ka meie Chaneli müügiesinduste riiulitele jõuavad. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid