Ajalooline samm Chanel Beautylt

Foto: elle.com

Chaneli moemajale ning selle alla kuuluvale ilumärgile on varemgi meeldinud piire nihutada. Mõni nädal tagasi teatas bränd, et esimest korda ajaloos asub Chanel Beauty tooteid reklaamima avalikult transsooline modell, Teddy Quinlivan.

Samal ajal maailmale uudist teatades kirjutas 25-aastane Teddy emotsionaalselt enda Instagrami-postituses, kuidas kogu tema elu on olnud üks võitlemine. Alates pidevast kiusamisest koolis, teistelt lastelt saadud tapmisähvardustest, vägivaldsest isast kuni tagasilöökideni tööl pärast avalikke sõnavõtte sellest, kuidas teda oli ettevõttes seksuaalselt ahistatud. Nüüd aga on käes võit, mis oli seda kõike väärt.

Teddy Quinlivan rääkis antud uudisega seoses, et ta on enne 2017. aastal oma „uudisega” avalikkuse ette tulekut Chaneli, Louis Vuittoni ja Gucci moelavadel kõndinud, samuti reklaaminud mitut ilubrändi ning olnud tuntud ajakirjade kaantel. „Ma teadsin, et kui sellest uudisest räägin, siis kaotan mõned brändid. Ma kartsin, et ei saa enam mitte kunagi ikoonilises Chaneli moemajas töötada.” Kuid siin ta on ja aplaus Chanelile sellise sammu eest!

Sarnased artiklid

Kommentaarid