PILK PEALE: Guerlaini esimene lühifilm, mille peakangelannaks on brändi uus esindusnägu Angelina Jolie

Foto: Guerlain

Aasta alguses teatas Guerlain Parfumeur, prantsuse nimekas ilubränd aastast 1828, et brändi uue naisteparfüümi muusaks ning saadikuks on Angelina Jolie. Tänaseks on valminud ka esimene – uuele Mon Guerlain parfüümile – pühendatud video, milles astub üles loomulikult Jolie.

Koostöö Angelina Jolie ja Guerlaini vahel sai alguse 2015. aasta detsembris Kambodžas filmivõtete „First they killed my father” ajal, kuid Angelina esmane kokkupuude Guerlainiga on pärit juba lapsepõlvest, mil tema ema armastas kasutada Guerlaini puudrit. „Me loome alati parfüüme naistele, keda imetleme,” ütles Jacques Guerlain, mitmete tänaseks legendiks saanud lõhnade, nagu Shalimar, L’Heure Bleue ja Mitsouko, autor. Thierry Wasser, Guerlaini Master Perfumer, ammutas kogu inspiratsiooni Angelina Joliest, kui hakkas looma kõnealust parfüümi, mis tema meeltes väljendas ülimat naiselikkust: tänapäeva naise valikuid, emotsioone ja unistusi.

Terrence Malicku loodud ja värskelt lansseeritud videos, mis kannab nime „Notes of a Woman”, on kogu tähelepanu suunatud armastatud näitlejannale, kes annab edasi Mon Guerlaini parfüümi olemust: olla julge, kaasaegne, klassikaline, kartmatu.

Peamiselt näitlejannana tuntud Angelina Jolie on täna ka filmilooja, ÜRO ülemkomissari pagulaste erisaadik ja üks organistatsiooni Preventing Sexual Violence Initiative kaasasutaja. Kogu sissetuleku koostööst Guerlainiga on Jolie otsustanud annetada heategevuseks.

Guerlaini naisteparfüüm Mon Guerlain on müügil tänasest Tallinna ja Tartu Kaubamajas, Stockmannis ning Ülemiste ja Rocca I.L.U kauplustes.

Sarnased artiklid

Kommentaarid