Parfüümisari, mis loodud maailma mürgisematest lilledest? Just nii!

Parfüümisari, mis loodud maailma mürgisematest lilledest? Just nii!

slideshow_1

Six Scents parfüümimaja on välja tulnud omamoodi intrigeeriva parfüümisarjaga, sest ei juhtu just iga päev, et välja antakse parfüümid, mille tekkeloo taga on maailma kõige mürgisemad taimed.

Six Scents parfüümimaja asutaja Joseph Quartana järgi nime saanud PARFUMS QUARTANA: Les Potions-Fatales parfüümisari koosneb üheksast erinäolisest parfüümist, mille inspiratsiooni ja komponentidegi taga on üks mürgisem lill kui teine. Iga parfüüm kannab nimes kaasas ka legendi, kuidas antud taim ajaloos kellelegi saatuslikuks on saanud. Nii käivad terve sarjaga kaasas lood armumürkidest ja paganatest, Neitsi Maarja pisaratest Sokratase mürgitamiseni välja.

Joseph Quartana täiustas Les Potions-Fatales parfüümisarja rohkem kui kaks aastat ning möödunud aasta lõpus nägi see lõpuks ka ilmavalgust. Kuigi parfüümisarja lugu on intrigeeriv ning paljudele ehk hirmutavgi, siis olgu lisatud, et kõik üheksa parfüümi on intelligentsed lõhnad, mis kohe kindlasti kasutaja tervist ei kahjusta.

Lisaks väärib antud parfüümisarja juures mainimist, et osa parfüümide müügitulust annetatakse USA mürgistuskontrolli keskustele.

PARFUMS QUARTANA: Les Potions-Fatales parfüümikollektsioon on Eestis saadaval Crème de la Crème’i parfüümibutiigis.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid