Murtud roosast värskendava roheliseni – see on Kelpman Textile kevad 2018

Murtud roosast värskendava roheliseni – see on Kelpman Textile kevad 2018

Foto: Maiken Staak

Me ei plaanigi siin Portailis varjata, et kodumaise moemärgi Kelpman Textile uut kollektsiooni ootame alati põnevusega. Ja on rõõm tõdeda, et eelmisel sügisel Hõbenõela moeauhinnaga pärjatud tekstiilidisainer Mare Kelpman ja tema märgi värske kevadkollektsioon ei valmista meile ka seekord pettumust.

Kelpman Textile’i mantlite kevadkollektsioon flirdib tänavu mahedate toonide ja vaoshoitud kevadeootusega. Kollektsioonist jäävad silma sellised toonid nagu murtud roosa, küps terrakota, halli ja lilla erinevad varjundid, mille sekka on lisatud ka värskendavat rohelist. Mantlite 100% villane kangas on kootud spetsiaalselt nende mantlite jaoks. Laias valikus sallides leiab lisaks villale ka muid naturaalseid kiude nagu alpaka ja mohäär.

Kuna Kelpman Textile’i kaubamärk väldib ületootmist, toodetakse kangaid väikeses mahus ja erinevaid mantleid on seetõttu vaid üks kuni kolm eksemplari. Parim valik uue kevadkollektsiooni mantleid on müügil Kelpman Textile’i esinduspoes Telliskivi Loomelinnaku poetänaval alates käesoleva nädala laupäevast.

Loomulikult käivad Kelpman Textile’i uue kollektsiooniga kaasas ka suurepärased Maiken Staagi poolt jäädvustatud fotod. Allolevast galeriist leiate seeria, kus on stilistilise poole eest hoolitsenud Liis Plato, Mammu ja muidugi Mare Kelpman ise. Sisustus- ja moeaksessuaaridena on kasutatud Elke Mööbli, Kaubamaja ning Tiiu-Ann Pello tooteid.

Kelpman Textile pood on avatud igal tööpäevadel kell 11.00-19.00 ja nädalavahetustel kell 11.00-17.00. Uuri lisa kelpmantextile.com.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid