Kelpman Textile’i värviküllane sügis

Kelpman Textile’i värviküllane sügis

Foto: Maiken Staak

Tekstiilidisainer Mare Kelpman on rõõmustanud meie moemeeli ning pakkunud meile praktilisi sooja andvaid esemeid juba aastaid. Ning jätkuvalt ootavad moemaanid Kelpman Textile’i kollektsioone suure põnevusega, teades, et igal hooajal saadab Kelpman Textile’i kollektsiooni lisaks imelistele moe- ja sisustusesemetele üks tõelist silmailu pakkuv fotoseeria.

Mare Kelpman jagas Portailiga siseinfot, et sügis on tema kui disaineri jaoks meeldivaim aastaaeg, sest siis saab kõige küpsemad ja erksamad värvid lõngavarudest kasutusele võtta. „Hetke uusim mantlite ja juba mainekate eye-catcher-sallide kollektsioon tähistab looduse külluslikkust – valmivad viljad, rohelus muutub tuhandeks kollase-oranži-punase varjundiks, pehme tuul asendub kargemaga,” tutvustab Mare. Loomulikult kujundavad ka sellel hooajal Mare käekirja äratuntavad arhitektuurilised rütmid, mis väljenduvad mustrites ja naturaalsetes väärikalt vananevates materjalides.

Mare tuletab meelde, et Kelpman Textile’i toodete villane kangas on kootud eelmisest sajandist pärit kudumismasinatega, värvitud nahasõbralike värvidega, loomade parimat kohtlemist väärtustades ja jälgides, et tootlus vastaks nõudlusele ega häiriks looduslikku tasakaalu.

Kelpman Textile’i mantlid ja sallid on käsitsi valmistatud ning iga värvikombinatsioon on paaris eksemplaris saadaval Telliskivi ostutänaval Kelpman Textile’i kaupluses, samuti veebipoes marekelpman.eu.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid