KÄT, ehast koiduni

KÄT, ehast koiduni

Foto: Sandra Palm

KÄT brändi taga seisab Eesti disainer Kätlin Kikkas, kelle käekiri on viimase kahe aasta jooksul kohalikul moemaastikul esile tõusnud julgete joonte, ent ajatut naiselikkust ja puhtust kandva olemusega. Peatselt toimuva Tallinn Fashion Weeki lavale toob see Hõbenõela nominent sügiseselt maheda ning retrost inspireeritud AW17 kollektsiooni nimega „From sunset to sunrise”.

Rõhutame, et lugesite igati õigesti ning KÄT tõesti esitleb veel käesoleval aastal oma 2017. aasta sügistalvist kollektsiooni. Antud kollektsiooni iseloomustavad sügisesed toonid ning retrost laenatud lõiked, mis on uuendatud KÄTi käekirjaga – skandinaavialikud materjalid ning vimkaga detailid. Kollektsioonis ei puudu KÄTi loomingule omane naiselikkus ega tugevus, mis tuleb esile villaste kangaste ning tugevate lõigete abil. „„From sunset to sunrise” on kõige minulikum ja intiimsem kollektsioon, mille olen teinud, olen andnud selle kollektsiooni jaoks endast kõik,” on Kätlini siirad sõnad.

_m7a5050-2

Portailil avanes võimalus olla esimeste seas, kes KÄTi AW17 kollektsiooni fotod enda valdusesse saab, ning meeleldi jagame seda Sandra Palmi jäädvustatud moe- ja silmailu ka allolevas galeriis.

Tallinn Fashion Week toimub 19.‒22. oktoobril Kultuurikatla Black Boxis.

Pileteid Tallinn Fashion Weeki Kuldnõela gaalale saab soetada Piletilevist.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid