Alanud on Tallinn Fashion Weeki piletite müük

KÄT

KÄT

Foto: Sandra Palm

19.-22. oktoobril leiab aset taaskordne moemaanide aastasündmus Tallinn Fashion Week, mille raames jõuab Kultuurikatla Black Box’i lavale kümme moeetendust, teiste seas ka särav Kuldnõela gala ning Baltmani 25 aasta juubeli-show.

Tänavu juubeliaasta tähesäras pidutseva Tallinn Fashion Weeki põhiprogrammi etendustel saab näha nii legendaarsete Eesti moedisainerite loomingut kui ka uuemate tegijate värsket rõivakunsti. Lisaks kohaliku moeparemiku etendustele väisab seekordset moenädalat ka mitu rahvusvaheliselt tunnustatud Eesti moedisainerit, esitledes oma kollektsioone kodumaa pinnal vaid Tallinn Fashion Weeki raames. Suurejoonelise moenädala lõppakord kuulub aga meestemoele – laupäeval, 22. oktoobril paneb sügisesele Tallinn Fashion Weekile väärika punkti Baltmani 25 aasta juubelietendus.

Tähtsate juubelite sekka mahub seekordse Tallinn Fashion Weeki ajal ka Kuldnõel, mille esimesest auhinnatseremooniast möödub peagi 20 aastat. Eesti moedisaini auhind Kuldnõel antakse silmapaistvale moedisainerile või kaubamärgile loomingulise järjepidevuse eest vähemalt viie viimase aasta vaates, pidades silmas kollektsioonide kvaliteeti ja funktsionaalsust, ajakohasust ja ilu, müügiedu ja ekspordivõimekust. Hõbenõel antakse välja viimase aasta säravaima panuse eest meie moeellu – see on auhind julge pealehakkamise, erakordse ettevõtlikkuse, originaalse idee ja energilise teostuse eest. Käesoleva aasta Kuldnõela nominendid on Lilli Jahilo, Kristel Kuslapuu ja Thea Pilvet-Martinson kaubamärgiga Althea, Hõbenõela nominendid on Kätlin Kikkas kaubamärgiga KÄT, Margit Peura kaubamärgiga Whitetail ning Roberta Einer.

Pileteid Tallinn Fashion Weeki etendustele on võimalik osta Piletilevist.

Tallinn Fashion Weeki kavaga saab tutvuda aadressil estonianfashion.eu.

Sarnased artiklid

Kommentaarid