Augusti urbanistlik elegants

Augusti urbanistlik elegants

Foto: Virge Viertek

Kuigi kevadeni, suvest rääkimata, on veel omajagu aega, ei suuda me vastu panna kiusatusele tuua teieni Eesti rõivabrändi Augusti kevad-suvi 2017 kollektsiooni kampaaniafotosid juba praegu.

Kellele August ehk vähem tuttav on, siis tegemist on 2014. aastal loodud rõivabrändiga, milles ühinevad looduslikud kangad ning innovatiivne rõivadisain ning mis on pälvinud tunnustust nii kodumaiste tarbijate kui ka Eesti Moedisaini Liidu poolt. Augusti loojaks on eestlannast rõivadisainer Äli Kargoja, kes omandas moedisaini alase hariduse Pariisis Studio Berçot moekoolis. Pärast kogemust Nicolas Andreas Taralise ning Maison Martin Margiela ateljeedes naasis Äli 2014. aasta märtsis kodumaale, et viia ellu oma visioon kaunist rõivadisainist, ja nii leiabki täna kogu Augusti disainiprotsess ideest viimistluseni aset Eestis.

Kui rääkida Augusti neljandast, kevad-suvi 2017 kollektsioonist, siis selle keskmes on praktiliste töörõivaste hõnguga elegantsed siluetid, millele lisavad isikupära unikaalsed hoolikalt valitud ning jätkusuutlikult toodetud kangad – erilised variatsioonid bambuskangast kuni Augustile omase sertifitseeritud orgaanilise puuvillani. Muide, esmakordselt kuuluvad kollektsiooni ka lambavillast kudumid. Igati julgustame tutvuma Virge Vierteki poolt üles pildistatud August SS17 kampaaniafotodega allolevas galeriis.

augustss17_770px

Poodidesse jõuab Augusti kevad-suvine kollektsioon 2017. aasta veebruarist. Augusti edasimüüjad Eestis on Tallinna Kaubamaja, Tartu Kaubamaja, Reede, Sfäär, TALI ja Eesti Disani Maja.

Jälgi Augusti tegemisi ka Facebookis ja Instagramis.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid