Kelpman Textile’i uus lina ja villa sümbioosist sündinud kollektsioon

Kelpman Textile’i uus lina ja villa sümbioosist sündinud kollektsioon

Foto: Maiken Staak

Hõbenõela auhinnale nomineeritud tekstiilidisainer Mare Kelpman esitleb suvist kollektsiooni, mis on valminud linase ja villa harmooniliselt kooslusest. Kollektsioonis näeb kvaliteetsest linasest lihtsalõikelisi kleite, pluuse ja jakke.

“Kuna eelistan töötada naturaalsete materjalidega, siis olen valinud suveks 100% linase kanga, mis toimib palaval suvepäeval jahutavamalt kui muud tekstiilmaterjalid,” sõnab disainer Mare Kelpman, “meie suved on ettearvamatud ning kerged villased jakid ja mantlid pakuvad seevastu mõnusat soojust jahedamal suveõhtul või -päeval.”

Värviliste mantlite kollektsioonis on mitmeid uusi mustreid ning kangas on õhem ja pehmem, kui Kelpman Textile’i talvises kollektsioonis. Naturaalne kangas on ülikerge, hingav ja ihusõbralik ning kandja ei jää kindlasti märkamatuks. Samal ajal uus meriinovillast kangas on minimalistlikum oma mustrilt ja värvipaletilt.

Kelpman Textile pood on avatud Telliskivi Loomelinnaku poetänaval (Telliskivi 60a, I korrus), lahtiolekuajad on teisipäevast reedeni kell 11-19 ja laupäevast esmaspäevani kell 11-17.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid