Mare Kelpmani uued asümmeetrilised mantlid

Mare Kelpmani uued asümmeetrilised mantlid

Foto: Maiken Staak

Tekstiilikunstniku Mare Kelpmani uus villaste mantlite kollektsioon Sophy sündis arhitektuursete rütmide, ajalooliste tekstiilimustrite ja põhjamaise pakase sümbioosist. Meie ei saa lisamata jätta, et see on ideaalne kombinatsioon kunstist, värvidemängust ja praktilisusest!

„Sophy kollektsioon on silmatorkav ja omanäoline edasiarendus kevadel alustatud suureformaadilise mustri ideest,” tutvustab Mare. Disainer katsetab värskes kollektsioonis asümmeetriat, millele on lisatud ülisuurusesse võimendatud krepp-muster. Mare lisab, et mantlite 100% villane kangas on nagu paks, turvaline ja soe tekk, mille sisse talvel end mähkida. „Soovisin, et lõpptulemuses oleks mustriosa nagu suur sall, mis kandjat kallistab,” sõnab Mare.

Uues kollektsioonis leidub mantleid kaheksas värvitoonis, samuti varieerub mustrite paigutus kangal. Lisaks erinevale mustrile, saab mängida ka pikkuste ning lõigetega, lõpptulemuseks on unikaalne, kordumatu ja tohutult soe ülerõivas.

Kelpman Textile’i pood on avatud Telliskivi Loomelinnaku poetänaval (Telliskivi 60a, I korrus) T−R kell 11-19 ja L−E kell 11-17.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid