Moebrändi KÄT suvekollektsioonis kohtuvad vanakooli helesinine ja aegumatu must

Moebrändi KÄT suvekollektsioonis kohtuvad vanakooli helesinine ja aegumatu must

Foto: Sandra Palm

Moedisainer Kätlin Kikkas on tänavu otsustanud traditsioonilisest moehooajalisusest välja astuda ning lüüa lahku kevadise ja suvise kollektsiooni. Just viimase esitlus hiljuti ka toimus ning Portailil on au vahendada uue kollektsiooni imelisi kaadreid.

„Suvekollektsioon on küll väike, kuid see-eest väga mitmekesine. Kõiki tooteid saab omavahel sobitada ning anda uue välimuse ka näiteks vööpaela erinevate sidumistehnikate abil,” tutvustas KÄT brändi disainer Kätlin Kikkas. Värvidest valis Kätlin kollektsiooni vanakooli helesinise, mille pehme kangas paitab suvel keha, ning õhulise musta, et kleit tuuliselt lehviks.

Disainer sõnas, et ka tulevikus on oodata minikollektsioone: „Asi on lihtne – nelja suure asemel hakkab minikollektsioone ilmuma tihedamini, et klientidel oleks rohkem erinevaid värve ja stiile kapis, mida omavahel miksida,” lisas Kikkas.

KÄTi tänavune suvekollektsioon on eksklusiivne oma valitud koguses ning tuleb müüki vaid Tallinnas poes Tallinn Design House ning Lätis poes BOLD Concept Store.

Tutvu uue kollektsiooniga allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid