MIDAGI HÄRRADELE: uus ja põhjamaiselt karge meestejuveelibränd Esquarders

MIDAGI HÄRRADELE: uus ja põhjamaiselt karge meestejuveelibränd Esquarders

Foto: Aleksandr Kovaljonok

Kui meieni jõuab info, et Eesti moemaailmas on ilma näinud midagi omanäolist, moesilmi paitavat ja meestele suunatut, siis loomulikult peame sellest kirjutama. Seega, lubage esitleda – Esquarders.

Esquarders on uus ja peamiselt põhjamaisest loodusest inspireeritud meestejuveelibränd. Esquardersi idee sündis, kui selle asutaja Vitali Holstinin matkas karmi ja põhjamaise iseloomuga Skandinaavias. Matkajale avanevad tõeliselt maagilised vaatepildid – igivanad kaljud, käänulised mägiojad ja võimsad mägijoad. Tulles toime katsumustega ja ületades oma nõrkusi pikal teekonnal, mõistis ta, et iidsetest aegadest on mehelikkuse mõistet kujundanud karm eluolu. „Loodus oli toona justkui väljakutse, millega tuli mehel silmitsi seista,” selgitab Vitali. Ta otsustas, et soovib väljendada oma mõtteid, tundeid ja suursugust Skandinaavia loodust just meisterlike juveeliteoste kaudu.

Nii kujuneski Esquardersi esimese kollektsiooni inspiratsiooniallikaks kivide tekstuur ja omapära. Vastupandamatule kunstikirele alludes alustas Vitali oma teekonda, võttes suunaks nüüdisaegsete juveeliteoste loomise, mis kajastavad tõelisele mehele omaseid traditsioonilisi põhiväärtusi. „Oma loomingus kasutame materjale, mis peegeldavad nii tugevust ja vastupidavust kui ka mehelikkust. Meie kirglikkus on suunatud julge iseloomuga juveeliehete loomisele, mis kiirgavad vaprust ja seiklushimulisust, säilitades samas aja jooksul väljakujunenud stiilitavasid,” räägib Vitali.

Vaadake aga galeriist järele, kuidas see mõte lõpptulemusena ehetes väljendub!

Esquardersi tootevalikuga saab tutvuda aadressil esquarders.com. Samuti saab brändi tegemistel silma peal hoida Esquardersi Facebooki ja Instagrami-lehel.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid