MIDAGI HÄRRADELE: Baltmani sügis/talv 2017 kampaania ühes Andre van Noordiga

MIDAGI HÄRRADELE: Baltmani sügis/talv 2017 kampaania ühes Andre van Noordiga

Foto: Herkki Erich Merila

Baltmani tänavuse sügistalvise hooaja kampaanianäoks on Hollandi tippmodell Andre van Noord, kes alustas oma karjääri 21. aastaselt ja on teinud koostööd nii maailmakuulsate brändide kui ka tippfotograafidega, sealhulgas Hedi Slimane and Peter Lindberghiga. Seekordsed kampaaniafotod valmisid koos Herkki Erich Merilaga müstilises Lahemaa rahvuspargis.

Eesti ühe hinnatuima meestemoe brändi Baltmani sügistalvine kollektsioon kannab endas põnevat kooslust Skandinaavialikust puhtusest ning Vahemeremaade rikkalikkusest, põhjamaisest disainist ning Itaalia parimatest kangastest. Just Lahemaa rahvuspargi ürgse ja samblarohke männimetsa valisid fotograaf Herkki Erich Merila ning Baltmani peadisainer Aivar Antonio Lätt pildistamise paigaks põhjusel, et selles on midagi väga mehelikku ja kartmatut, samas ausat ja puhast  –  samu märksõnu kannab endas ka Baltman.

Ühtlasi on Baltmani sügis/talv 2017 kollektsioonis esindatud palju metsatoone ja küpseid maavärve, mis mängivad kollektsioonis olulist rolli – männiokkarohelisele, mingibeežile, türkiisrohelisele ja lasuriidisinisele lisavad aktsenti öölilla, tulipunane ja pronksjad kullatoonid. Tutvu kollektsiooniga allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid