Marit Ilisoni uued mantlid toovad kaamosesse sära

Marit Ilisoni uued mantlid toovad kaamosesse sära

Foto: Riina Varol

Marit Ilison Creative Atelier’il on hea meel esitleda uut värviküllast Longing For Sleep villastest vintage tekkidest valmistatud mantlite kollektsiooni, et kaamosele vastu minna soojuse embuses ja kristalltikandite säras.

Kollektsiooni kuulub 11 ainulaadset mantlit, mis on jätkuvalt puhta minimalistliku silueti ja kauni vormiga ning ülimalt mugavad. Kunagi magamistubade soojas pimeduses turvalist ja rahulikku und pakkunud tekid on oma uues elus tõelised pilgupüüdjad ja sobivad kandmiseks igal ajal ja olukorras jahedamast suveõhtust lumiste talvepäevadeni.

Rahvusvaheliselt tunnustatud ja soojalt vastu võetud Longing For Sleep kollektsiooni unikaalsed mantlid on valmistatud  zero-waste põhimõttel hoolikalt valitud nostalgilistest villastest tekkidest ning inspireeritud kaamosest: vastupandamatust soovist põhjamaa sünkpime sügis- ja talveaeg uneledes mööda saata. Uudse täiendusena on žakaarkangast mantleid võimalik kanda mõlemat pidi, samuti on lisandunud kraega mudel. Lisaks on mantlid kaunistatud käsitsi valmistatud helklevate ainulaadsete kristalltikanditega: “Lähenesin igale mantlile täiesti individuaalselt – mida ta mulle ütleb, millist täiendust ihkab?” räägib Marit Ilison.

Kogu kollektsiooni näeb leheküljel maritilison.com. Kollektsiooni eelvaate leiad ka allolevast galeriist.

Hoia Marit Ilison Creative Atelieri loomingul silma peal Facebookis ja Instagramis.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid