Marimekko sai uue peadisaineri

Foto: marimekko.com

Meie põhjanaabrite tuntumaid moemärke Marimekko on saanud uue peadisaineri, kelle vastutada jäävad ready-to-wear kollektsioonid, samuti käekottide ja aksessuaaride osakond. Selleks inimeseks on algavast hooajast tunnustatud soome disainer Satu Maaranen.

Kes Marimekko moemaja viimaste sisemiste tegemistega väga kursis ei ole, siis infoks nii palju, et eelmise aasta veebruaris lahkus ametist Marimekko senine loovjuht Anna Teurnell ning siiani ei ole moemajal ametlikku peadisainerit või loovjuhti olnud. Satu Maaranen ei ole aga Marimekkole üldsegi võõras nimi, sest Satu on tegelikult Marimekkole tööd teinud juba 2010. aastast alates. Nüüd on ta brändi juures tagasi täiskohaga ning üheskoos Minna Kemell-Kutvoneniga, kes vastutab Marimekko mustrite ning koduosakonna eest, on nad Marimekko uueks etapiks valmis. Jääme aga põnevusega ootama!

Eestis saab Marimekko valitud tooteid soetada Stockmanni kaubamajas, lisaks saab tooteid Eestisse tellida Marimekko rahvusvahelisest veebipoest aadressil marimekko.com.

Sarnased artiklid

Kommentaarid